Ochrana osobních údajů

Při nakládání s daty se zavazujeme řídit zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Společnost Marketing Festival s.r.o., prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně.

Jaké údaje shromažďujeme?

V tuto chvíli shromažďujeme emailové adresy a data o procházení webu. Na našich stránkách je nainstalovaný analytický nástroj Google Analytics s rozšířením kódu o ukládání remarketingových dat. Remarketingová data ukládáme na 360 dní.

K čemu slouží emailové adresy?

Emailová adresa bude využita výhradně společností Marketing Festival s.r.o., k informování o spuštění a novinkách kolem projektu konference online marketingu nazvané Marketing Festival. Z tohoto odběru se může uživatel kdykoli odhlásit - po obdržení emailu v patičce. Emailové adresy mohou být dále využity pro cílení reklamy na Facebooku.

K čemu slouží data pro remarketingu?

Data pro remarketing budou využita pro oslovení uživatelů bannery v reklamní síti GDN, ve chvíli kdy dojde ke spuštění webu či prodeje lístků.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

Odhlášení z odběru newsletteru je možné v patičce emailu. Záznam pro cílení remarketingových reklam můžete odstranit po vymazání souborů cookie ve vašem prohlížeči.