Brno
Janáčkovo divadlo

Marketing Festival se koná v úchvatném operním sále Janáčkova divadla (ukázat na mapě) s kapacitou 1000+ osob. Opera je součástí Národního divadla Brno a pyšní se lokalitou v samém historickém centru města. Interiérům kraluje rozsáhlé jeviště s prostorem pro orchestr. Atmosféru dotváří impozantní hlediště tvořící stupňovitý amfiteátr s věncem lóží. Zvenčí je budova zasazena do klidného prostředí parku Koliště.

1000+ osob

Vlakem

Do moravské metropole se prostě a jednoduše dostanete odkudkoliv. I vlakem. Rychlíky, klasické motorové vlaky, úzkokolejky. I kdybyste vyráželi z Chebu, jste v Brně nejpozději za 13 hodin a 36 minut. A pokud opravdu přijedete vlakem, nenechte si ujít prohlídku brněnského vlakového nádraží a přilehlého okolí. Je to skvost!

Autobusem

Tady je situace o mnoho veselejší. Žluté autobusy už úspěšně expandovaly do většiny krajských měst. Cestování autobusem je tedy docela příjemné. Filmy, káva, WiFi – co víc si přát! Od autobusového nádraží jsou to jen 4 zastávky MHD k cíli. Od Grandu o dvě méně.

Autem

Jezdíte autem? A máte ho rádi? Myslete ekologicky a přijeďte na festival autobusem nebo rychlíkem. Jak jste si jistě všimli, vůbec vás neodrazujeme od jízdy po D1. Pokud rádi jezdíte mezi kužely, milujete nečekané situace a s oblibou dupete na brzdu, je pro vás jako stvořená. Na podzim pak zveřejníme informace o tom, kde v Brně bez problémů zaparkovat.

Letecky

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Brna, je… letecky! Vzdušnou cestou se pohodlně dopravíte pravidelnou linkou z Prahy, nepodceňujte však ani letiště z Karlových Varů, Pardubic či Ostravy. A Vídeň snad ani nebudeme zmiňovat. Jestli nějaké to menší letadýlko vlastníte, konzultujte svůj přílet se Střediskem letových navigačních služeb. A pokud nechcete utrácet další zbytečné peníze za řidiče či taxi z letiště, autobus číslo 76 vás dopraví až do centra města. Jízdenka stojí 25 Kč (u řidiče o desetikorunu víc).

Bar, který neexistuje

Bar, který neexistuje

Stylový bar, ve kterém je host vždy na prvním místě. S nabídkou drinků a lihovin, která nemá v Brně obdoby. S atmosférou, která vám dá zapomenout na starosti všedního života. Seznamte se s Barem, který neexistuje. O baru světového formátu jsme si v Brně mohli dlouhé roky jen nechat zdát. Ale sen se splnil. Vstupte dovnitř a vzpomeňte na tato slova, až si budete labužnicky pochutnávat na šťavnatém burgru a usrkávat drink, který vám barman namíchal podle nálady.

www.barkteryneexistuje.cz | +420 739 635 932

Bistro Franz

Rodinné bistro sází na sezónní kuchyni, čerstvé suroviny od lokálních dodavatelů a přímočarost. Moderní interiér navrhl brněnský architekt Martin Hrdina a originální prostor jde ruku v ruce s tím, co vám tady naservírují na talíř. Nemáte hlad? Nevadí. Bistro je vyhledávaným místem poetů a spisovatelů, kteří sem rádi zajdou na sklenku moravského vína nebo šálek výtečné kávy. Usaďte se do rohu u okna a pozorujte frmol venku na ulici. A nezapomeňte si k tomu objednat makronku.

www.bistrofranz.cz | +420 739 635 932
Bistro Franz
East Village Bar & Diner

East Village Bar & Diner

East Village je čtvrť na Manhattanu, známá jako místo plné inspirace a newyorského nočního života. A nejinak tomu je ve stejnojmenném brněnském baru. Pruhované tapety na stěnách, masivní tmavý nábytek a neoddělitelná dvojice kečupu a hořčice na každém stole. Vládne tady uvolněná atmosféra, čas od času tu narazíte na charizmatické hudebníky a jídelní lístek je od shora dolů plný dobrot. Je libo pravé americké pancakes s borůvkami? Cibulové kroužky? Nebo snad burger s portobello žampiony? East Village Bar & Diner přinesl do Brna kousek amerického snu. Nezbývá než ho ochutnat!

+420 739 635 932

Metro Music Club

Metro je oblíbený brněnský klub, který pravidelně hostí hudební festivaly, jazzové koncerty a scházejí se tady milovníci dobré hudby a tance. Klub najdete na Poštovské jen kousek od Náměstí Svobody. A kdo nebyl v Metru, jako by nezažil brněnský noční život. Po dobu festivalu je Metro Music Club téměř povinnou večerní zastávkou. Stavte se na drink nebo na pivo, místo je jako stvořené pro neformální setkávání. A zkrátka nepřijdou ani hudební fajnšmekři, kromě českých kapel přivezeme i překvapení ze zahraničí!

Metro Music Club

Ke vstupence na Marketing Festival získáte až 20%
slevu
na ubytování.

Podrobné informace obdržíte společně s e-mailem o úspěšné registraci.

Grandhotel BrnoOd 1200 Kč

Grandhotel Brno

Grandhotel Brno je moderní čtyřhvězdičkový hotel s bezmála stopadesátiletou tradicí. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti vlakového i autobusového nádraží. Každý ze 105 hotelových pokojů nabízí maximální komfort, pro návštěvníky je také k dispozici hotelová sauna a fitness. Tradiční i mezinárodní speciality si vychutnáte v zahradní restauraci Le Grand, která je situovaná v krásné zimní zahradě s jezírkem a fontánou. Pro zpestření večera zavítejte do hotelového Casina.

www.grandhotelbrno.cz | Rezervace: +420 542 518 111

Hotel Royal Ricc

Čtyřhvězdičkový hotel se nachází na jedné z nejstarších brněnských ulic a pyšní se bohatou rodinnou historií sahající až do dob Rakouska-Uherska. Royal Ricc nabízí útulné prostředí a ubytování doslova s nadstandardním servisem. V jeho bezprostřední blízkosti se nalézá věhlasná gotická katedrála či malebný Zelný trh, ale také hrad Špilberk. V luxusních interiérech hotelu se budete kochat obrazy starých mistrů a nástěnnými freskami. Věřte nám, v tomto hotelu si královsky odpočinete!

www.royalricc.cz | Rezervace: +420 542 219 262
Hotel Royal RiccOd 1800 Kč
Hostel MitteOd 405 Kč

Hostel Mitte

Hostel Mitte je skutečnou perlou v centru Brna. Není náhoda, že se pyšní oceněním za nejlepší hostel roku 2012. Nad starobylým měšťanským domem se vznáší nezaměnitelná atmosféra. Stylové pokoje nesou jména velikánů, kteří už jsou navždy spojeni s moravskou metropolí – Muchu, Janáčka či Kunderu není potřeba dále představovat. V přízemí sídlí milá kavárna se stejnojmenným názvem – na místní espresso a sladké delikatesy se tady schází celé Brno.

www.hostelmitte.com | Rezervace: +420 734 622 340

Hostel Eleven

Příjemný hostel se nachází jen pár metrů od monumentální katedrály svatého Petra a Pavla. Hosté mají k dispozici veškeré potřebné vybavení – příjemnou venkovní terasu a plně vybavenou kuchyň, nechybí ani koupelna s vířivkou. Z hostelu je to co by kamenem dohodil na hrad Špilberk, určitě nevynechejte podvečerní procházku po zahradách Petrova. V bezprostřední blízkosti se nachází spousta kaváren, restaurací a barů – stačí si jen vybrat!

www.hostel-eleven.hotel.cz | Rezervace: +420 222 539 539
Hostel ElevenOd 350 Kč