Informace o události Informace o události

Experti světového formátu se 22. listopadu sejdou na hvězdných prknech Janáčkova divadla v Brně. Budou mít jediný cíl. Rozšířit vám obzory a posunout vás dopředu ve znalostech internetového marketingu.

Dámy a pánové, chystáme největší online marketingovou
konferenci ve střední Evropě – Marketing Festival!

Přednášející

Neil Patel

Neil Patel

Obor:Internet marketing

Neil dělá světový byznys. Zvyšuje tržby na internetu firmám jako Ebay, Microsoft, GM nebo HP. A na rozjezd a stabilizaci mu prý stačí tři měsíce. Jak to dělá? Na festivalu vysvětlí způsoby, postupy, principy.

Cyrus Shepard

Cyrus Shepard

Obor:SEO a vyhledávání

Oficiální zástupce SEOmoz, známý blogger, odborník na SEO a obsah, který prý nezná jedinou dokonalou webovou stránku. Ukáže, jaké SEO má význam a jak ho dělat skvěle pro velké i malé projekty.

Michael King

Michael King

Obor:SEO a vyhledávání

Ředitel inbound marketingu v ww.iAcquire.com. Mluví výhradně o vlastních projektech, odkrývá data a nebojí se o ně. Bude-li inbound marketing v listopadu ještě sexy, jeho přednáška bude terno.

Matthias Bettag

Matthias Bettag

Obor:Webová analytika

Měření multi-chanel, multi-device, multi-platform a optimalizace konverzního poměru v hlavní roli, představená velmi zkušeným webovým analytikem a community builderem z Berlína.

Brian Carter

Brian Carter

Obor:Sociální sítě

Brian patří mezi top odborníky na internet marketing na světě. Spoluautor bestselleru Facebook Marketing nebo The Like Economy píše pro dva nejpopulárnější marketingové blogy, jeho články na Mashable.com čte téměř 20 milionů návštěvníků.

Petra Brodilová

Petra Brodilová

Obor:Internetová reklama

Petra začínala v H1.cz, kde působila jako specialista kampaní ve vyhledávačích. Po stáži v evropské centrále Googlu zakotvila v její české pobočce, kde působí jako produktový konzultant pro YouTube a Google Plus.

Jan Podzimek

Jan Podzimek

Obor:Sociální sítě

Honza je spoluzakladatelem podle nás momentálně jedné z nejzajímavějších českých social media firem – PRIA System ze Zlína. Líbí se nám, že chce na festivalu odkrýt data a ukázat hodně pěkné případové studie.

Gillian Muessig

Gillian Muessig

Obor:Internet marketing

Gillian je spoluzakladatelka MOZu a dnes CEO skupiny OVG – early stage investment group. Pravidelně píše a přednáší o podnikání a marketingu. Na internetu je známá jako SEOmom.

Mirek Černý

Mirek Černý

Obor:Webová analytika

Mirek je CTO ve společnocsti Futurelytics - globálně úspěšném startupu. Poví vám, jak zvyšovat obrat a zisk pomocí prediktivních analytik. Dozvíte se o analýze chování zákazníků užitečné pro každou firmu.

Millie Khanna

Millie Khanna

Obor:Sociální sítě

Millie působí jako Director a Creativ Head ve společnosti OMLogic. V oblasti marketingu se pohybuje 14 let, během kterých získávala zkušenosti ve společnostech jako McCann Erickson nebo indické agentuře Mudra Communications.

Marek Prokop

Marek Prokop

Obor:SEO a vyhledávání

„SEO není optimalizace pro vyhledávače,“ a Marek Prokop není ledajaký konzultant. Byl to on, kdo výraznou měrou ovlivnil český internetový marketing, a je to právě on, kdo patří ke špičce českého SEO.

Jan Zdarsa

Jan Zdarsa

Obor:Internetová reklama

Jablíčkář.cz, Ogilvy, Google... cesta Jana Zdarsy online světem není nuda. Na festival přijde předat aktuální zkušenosti s Google reklamou a svůj vhled do oblasti dynamických reklam, o jejichž spouštění se aktuálně v Česku stará právě on.

Pavel Jašek

Pavel Jašek

Obor:Webová analytika

Webová analytika podruhé, podaná docela jiným způsobem. Pavel dokáže, že pokročilé nastavení v Google Analytics je možná výhradou expertů a fajnšmekrů, ale uvažovat o něm má význam mnohem častěji, než myslíte.

Lukasz Zelezny

Lukasz Zelezny

Obor:SEO a vyhledávání

Skutečný borec přes technické SEO aspekty. Vede v Londýne SEO oddělení společnosti uSwitch.com. Ale hlavně? Jeho přednášky jsou čistě vždy o předávání knowhow. Self-promo nečekejte.

Kate Morris

Kate Morris

Obor:SEO a vyhledávání

Špičková online marketérka ze společnosti Distilled v Seattelu. Kate pracuje v search marketingu (paid i organic) přes 10 let a má zkušenosti se startupy stejně jako velkými korporacemi.

Evan Fishkin

Evan Fishkin

Obor:SEO a vyhledávání

Oblíbený speaker, skutečný expert v oblasti vyhledávání na internetu a SEO. Spolu s jeho bratrem Randem Fishkinem stál u zrodu MOZu (dříve SEOmozu). Často mluví velmi detailně o "technickém" SEO a zaměřuje se na problémy velkých společností a nadnárodních korporací.

Ondřej Sláma

Ondřej Sláma

Obor:Internetová reklama

Ondra má vlastní agenturu INBORN, kde svým klientům poodkrývá sílu internetové reklamy. Dříve pracoval jako šéfredaktor webu o snowboardingu, SEO team leader ve Velké Británii a je zakládajícím členem think tanku Young Heads.

Workshopy

Workshopy

Nabídneme spoustu know-how a hlavně – nabídneme zážitek. Řada mluvčích se ujme i role lektorů a provede vás unikátními workshopy. Některé budou v ceně vstupného, některé za příplatek – na každý z nich se však budete moci přihlásit. Prostě a jednoduše – je to konference, na které nesmíte chybět.

20+ řečníků 20+ řečníků
10+ workshopů 10+ workshopů
3+ koncertů 3+ koncertů
2+ afterparty 2+ afterparty
Koncerty

Koncerty

Charlie Straight

Youtube profil

Midi Lidi

Youtube profil
Vstupenka obsahuje

Vstupenka obsahuje

afterparty Neomezený vstup na
oba 2 dny konference
O Bohaté občerstvení
po celou dobu konání
Afterparty Vstupenky na
afterparty a koncerty
Workshopy Možnost přihlásit se
na workshopy
afterparty Přístup do videoarchivu
všech přednášek
afterparty Simultánní překlad všech
přednášek do sluchátek

MÁME VYPRODÁNO!

Marketing Festival ale můžete navštívit i jinak – ze záznamu! Připravili jsme pro vás balíček všech 21 přednášek.

jen za 500 Kč bez DPH

Videozáznamy 500 Kč Cena bez DPH

Koupit vstupenku

Partneři

Mediální a další partneři

Logo Google Logo Markething Logo Mediaguru Logo Marketing Journal Logo Marketingsales Logo Cia News Logo Semrush Logo Setrime Casem Logo Silesiasem Logo Sprawnymarketing  Logo Netocracitc