Kontakty

Napište nám

Najdete nás

  • Marketing Festival s.r.o.
  • Jakubské náměstí 5
  • 602 00 BRNO
  • IČ: 01646486
  • DIČ: CZ01646486
  • Bankovní účet: 2600413633 / 2010
  • IBAN: CZ5920100000002600413633
  • SWIFT: FIOBCZPPXXX
Obecný kontakt

Obecný kontakt

info@marketingfestival.cz
Chcete doporučit řečníka?

Chcete doporučit řečníka?

speakers@marketingfestival.cz
Chcete se stát partnerem?

Chcete se stát partnerem?

friends@marketingfestival.cz
Chcete o nás napsat?

Chcete o nás napsat?

press@marketingfestival.cz

Tiskové zprávy

19/9/2013

Předprodej vstupenek na unikátní konferenci o online marketingu zahájen

Největší jednosálová konference o online marketingu ve střední Evropě, kterou bude ve dnech 22. a 23. listopadu hostit brněnské Janáčkovo divadlo, zahájila dnes v 10 hodin na webových stránkách www.marketingfestival.cz předprodej vstupenek. Online marketingu a jeho využití v praxi se budou v rámci konference pod názvem Marketing Festival věnovat světoví, ale i tuzemští odborníci. Přes 1000 návštěvníků se může díky netradičnímu pojetí celé akce těšit nejen na zajímavé prezentace a workshopy zaměřené na praxi, ale i na pestrý doprovodný program, díky němuž budou tyto dva dny připomínat spíše festival než klasickou konferenci.

Stáhnout
30/7/2013

První online marketingová konference světového formátu v ČR se uskuteční v Brně

Ve dnech 22. a 23. listopadu bude jihomoravská metropole hostit největší jednosálovou konferenci o online marketingu ve střední Evropě. Akce si dle slov pořadatele a již potvrzených řečníků nezadá skonferencemi světového formátu. Marketing Festival, jedna z nejočekávanějších událostí na poli online marketingu letošního roku, přiveze do Janáčkova divadla v Brně řečníky zvučných jmen z tuzemska i zahraničí. Přes 1000 návštěvníků se může díky netradičnímu pojetí celé akce těšit nejen na zajímavé prezentace a workshopy zaměřené na praxi, ale i na pestrý doprovodný program, díky němuž budou tyto dva dny připomínat spíše festival než klasickou konferenci.

Stáhnout
10/6/2013

Největší jednosálová marketingová konference ve střední Evropě zahajuje předprodej vstupenek

Jedna z nejočekávanějších událostí tohoto roku na poli online marketingu se odehraje 22. a 23. listopadu v Brně v prostorách Janáčkova divadla. Největší konference svého druhu zaměřená na online marketing pod názvem Marketing Festival slibuje něco, co marketéři v České republice, ale i okolních státech ještě nezažili. Více než 1000 návštěvníků této akce se může těšit nejen na řečníky zvučných jmen z tuzemska i zahraničí, ale také na jedinečný formát konference, která díky svému doprovodnému programu, pestrému stylu prezentací a workshopů i zaměřením na praxi opravdu více připomíná festival, než klasickou konferenci.

Stáhnout