Partneři akce

Společnost, které patří velký dík za tvorbu webu a veškeré grafiky pro Marketing Festival. Blueberry Apps je společnost zabývající se návrhem a vývojem webových aplikací a služeb postavených na platformě Ruby on Rails. Firma je již více než 6 let na trhu, má za sebou více jak 200 úspěšně zrealizovaných projektů v České republice i v zahraničí.

www.blueberryapps.com
Logo 4pr

Agentura poskytující klasické full servisové Public Relations pro firmy, produkty, projekty a všechny, kteří chtějí být vidět a komunikovat s veřejností. Tým se zkušenostmi z velkých i malých PR agentur zajišťující vše od komunikace s médii po produkční práce a copywriting.

www.4pr.cz
H1.cz

Z podkrovního start-upu se Davidu Špinarovi za osm let podařilo vybudovat firmu o 100 lidech, značku s více než deseti tisíci fanoušky na sociálních sítích a respektovanou autoritu v oblasti výkonnostního marketingu. Do vitrínky chodíme leštit ocenění Internet Effectiveness Awards, WebTop100 nebo Českou cenu za PR. Mezi naše největší klienty patří Generali, Home Credit, O2 nebo Vodafone. Jsme partnerskou agenturou Google a nyní i součástí sítě QUISMA.

www.h1.cz
WEDOS

Společnost WEDOS internet a.s. je největším poskytovatelem VPS a sdíleného webhostingu v České Republice. Této pozice dosáhla za necelé tři roky díky týmu lidí s mnohaletými zkušenostmi v oboru, unikátnímu automatickému softwarovému řešení a kvalitním značkovým serverům.

Pokud si chcete vyzkoušet naše služby máte jedinečnou příležitost. Jako hrdý partner Marketing Festivalu, jsme pro vás připravili 25% slevový kupón na všechny naše služby – MARKETINGFESTIVAL.

www.wedos.cz
kentico.com

Kentico dodává komplexní online marketingové řešení, které je nejen snadno ovladatelné, ale také vysoce přizpůsobitelné pro výkonný a perfektně zacílený vícekanálový marketing v reálném čase. Na Kenticu běží více než 18,000 webů společností jako je Chiquita, Mazda, Novartis, Vodafone nebo Guineess. Společnost se sídlem v Brně a pobočkami v USA, UK a Austrálii se opírá o širokou partnerskou síť čítající 1,100 digitálních agentur v 80ti zemích světa.

www.kentico.com
marketup.cz

Co nás baví a v čem jsme opravdu dobří, je navrhnout a realizovat pro klienty on-line strategii, která bude mít maximální užitek. Ať pracujeme pro startupy nebo korporace, naší motivací je pomoci dosáhnout klientům nejlepšího výkonu v oboru. Mezi naše klienty patří špičkové značky jako jsou Franke, Stiga, Castrol a LMC. V MarketUP hrajeme fair-play a 70% klientů, kteří s námi zahájí spolupráci, využívání našich služeb následně rozšíří. Na trhu je naše firma od roku 2010, ale velké byznysy řídíme již více než 15 let.

www.marketup.cz
acomware.cz

Jsme specializovaná konzultační společnost pro oblast e-commerce. Pro klienty zajišťujeme marketingové a business poradenství, zvyšování obchodní výkonnosti e-shopu, inteligentní emailing a multichannel. Pracujeme pro významné e-shopy a retailery Tescoma, Expert ČR, Astratex.cz, Conrad.cz, Vašečočky.cz, Yves Rocher a další. Za 10 let jsme pracovali pro více jak 2 000 internetových projektů.

www.acomware.cz
Better Marketing

BETTER MARKETING, s.r.o. pomáhá klientům skórovat v disciplíně jménem výkonnostní online marketing. Největší tým odborníků na Moravě pomohl k vítězství na poli internetu již 1.500 společnostem v České republice i zahraničí. Naše full servisová řešení a projekty jsou zaměřeny především na výkon s vysokou transparentností. Nejen proto jsme dokázali splnit cíle našim klientům, mezi něž patří například Tescoma, Author, Rock Point, či Porsche Inter Auto.

www.better-marketing.cz

Mediální partneři

Markething.cz
Marketingsales.cz
Logo Cia News
Logo Marketing Journal
Semrush
Setrimecas
Silesiasem
Mediaguru.cz
Sprawnymarketing
Netocracitc

Obsahový partner

Logo Google